Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je sobota, 20. september 2014, Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš

Surf.sk Počítače, Internet Bezpečnosť

Bezpečnosť

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Bezpečnosť.

Nájdených: 53 stránok pre Bezpečnosť

<< predošlá 1 2 3 4

S nami sa cítite bezpečne už 25 rokov.

S nami sa cítite bezpečne už 25 rokov.

Všetko pre bezpečnú domácnosť. Predaj zabezpečovacích systémov, ktoré dokonale ochránia vašu domácnosť. Všetko pre zabezpečenie domácnosti.

www.bezpecnadomacnost.sk

Víte, jak monitorovat zvěř i zloděje?

Víte, jak monitorovat zvěř i zloděje?

Pro monitorování zvěře existuje mnoho technik, ale jako nejlepší se osvědčily fotopasti Acorn, které jsou skvělým pomocníkem myslivců i přírodovědců. Kromě sledování zvěře se skvěle osvědčily i pro zaznamenání případného zloděje.

www.fotopast-acorn.cz

Aurelo.sk - PC SERVIS

Aurelo.sk - PC SERVIS

Zaoberáme sa profesionálnou diagnostikou a servisom počítačov, notebookov a rôzneho pc zariadenia. Poskytujeme online servis, servis u Vás doma či vo firme, prípadne servis na dohodnutom mieste.

www.servis.aurelo.sk

GoodNET - spravny správca Vašej siete!

GoodNET - spravny správca Vašej siete!

Návrh a vývoj softvéru a internetových aplikácíí .NET a PHP, SQL databazy, ORACLE Návrh a budovanie počítačových sietí. Bezpečnost sieti LAN,WAN,WIFI VPN Správa Windows a Linux systémov. Predaj SW a HW Outsourcing iT - správca siete HelpDESK

www.goodnet.sk

Skratka.sk

Skratka.sk

Skracovač URL adries webových stránok rýchlo a na jeden klik. Krátka url adresa je lepšia ako dlhá. Skryte skutočnú url adresu, alebo link cez skratka.sk

skratka.sk

Internetový obchod s výpočtovou technikou

Internetový obchod s výpočtovou technikou

Ponúka široký výber počítačov,notebookov,tabletov,tlačiarní,príslušenstva,záložné zdroje,originál alebo alternatívne náplne a tonery, ESET a Microsoft software. Servis a inštaláciu zariadení do 24h.

www.ehacom.sk

Technická služba - Technickasluzba.sk

Technická služba - Technickasluzba.sk

Projektovanie, predaj, inštalácia, revízia a servis elektronických zabezpečovacích a monitorovacích systémov (EPS, EZS, CCTV) a mechanických zabezpečovacích prostriedkov (trezory a bezpečnostné skrine). Bezpečnostné testy, audity a dokumentácia.

technickasluzba.sk

JUDr. Dávid Fedorko

JUDr. Dávid Fedorko

Testovanie SW, FW a HW. Zákazkový vývoj informačných systémov. Projektovanie, predaj, inštalácia a revízia priemyselných kamerových a zabezpečovacích systémov. Právne poradenstvo. Bezpečnostné testy a audity. Bezpečnostná dokumentácia - projekty.

www.consiglieregroup.eu

PoBeZdra.sk

PoBeZdra.sk

Spoločnosť ponúka kompletné zabezpečenie Vašej spoločnosti z pohľadu BOZP, OPP a PZS vrátane odbornch školení, hodnotenia pracovného prostredia, spracovania potrebných dokumentov a prevádzkových poriadkov.

www.pobezdra.sk

sikovnimuzi

sikovnimuzi

na stránkach sa ponúkajú rôzne služby, ako kompletný servis pre počítače a ešte viac, sebaobrana, vodoinštalačné a murárske práce, profesionálne fotografovanie rôznych príležitostí a ich následné spracovanie

www.sikovnimuzi.sk