Dnes je pondelok, 19. január 2015, Drahomíra, zajtra Dalibor

Surf.sk Počítače, Internet Grafika, Design CAD software

CAD software

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie CAD software.

Nájdených: 22 stránok pre CAD software

1 2 3

Range Software

Range Software

Softvér pre inžinierske simulácie. Metóda konečných prvkov. Prestup tepla, radiácia, napäťová analýza, prúdenie poróznym prostredím.

www.range-software.com/?lang=ln2

Odis studio

Odis studio

Grafické a architektonické štúdio ponúkajúce tvorbu kompletnej projektovej dokumentácie, grafiky, vizualizácii, animácií, reklám, modelov, vektorovej a bitmapovej grafiky, log, marketingových podkladov, vizitiek.

www.odistudio.eu

CAD Wiki.cz - CAD fórum

CAD Wiki.cz - CAD fórum

CAD wiki je interaktívna webová služba pre jednoduchú a rýchlu tvorbu, dopĺňanie a editáciu textov, návodov, postupov a príručiek z oblasti CAD, projektovania a počítačového konštruovania.

www.cadwiki.cz

Bentley.com - sofware pre svetovú infraštruktúru

Bentley.com - sofware pre svetovú infraštruktúru

Bentley Systems je vedúcim dodávateľom softwarových technológií pre tvorbu, úpravu, správu, vizualizáciu a distribúciu architektonických a inžinierskych informácií, ktoré vznikajú v priebehu životného cyklu stavebných a inžinierskych objektov.

www.bentley.com/cs-cz

CAD programy pre každého

CAD programy pre každého

Prinášame Vám širokú ponuku softvéru pre architektov, stavebníctvo a strojárenstvo. Slovenská alebo česká lokalizácia u väčšiny programov, kompletné zastrešenie návrhov od nákresov cez 3D zobrazovanie, vizualizácie a animácie.

cadzone.sk

TENDER MEDIA GROUP, s.r.o.

TENDER MEDIA GROUP, s.r.o.

UAV / Dron – letecké práce a služby, Digitalizácia 2D a 3D objektov,ortofotomapy, vizualizácie, letecká digitalizácia a monitorning, postprocesing, geodetická činnosť

www.tendermediagroup.sk

Konstrukta-sk

Konstrukta-sk

Ponúkame služby a poradenstvo v oblasti strojárstva. Zákazníkovi prinášame širokú ponuku komplexných služieb ako sú príprava a vypracovanie technických návrhov, priemyselný dizajn, grafické a kresličské práce, pevnostné výpočty, reverzný inžiniering

www.konstrukta-sk.com

ViaCAD a Shark pro 2D i 3D

ViaCAD a Shark pro 2D i 3D

CAD programy ViaCAD a Shark nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní zaměřit se na samotný návrh a ne na program. Nabízí cenově dostupné řešení pro 2D kreslení, 3D modelování a vizualizace i plynulé přechody z 2D do 3D.

www.shark3d.cz

SketchUp | C-Engineering

SketchUp | C-Engineering

Kurzy SketchUp, školenia softwaru 3d modelovania v priestore. Predaj podpora Sketch Up online. Všetky informácie práve u nás pripravené pre Vás.

www.sketchupkurzy.sk

Technology Consulting, s.r.o.

Technology Consulting, s.r.o.

Produktovo orientovaná, konzultačná spoločnosť v oblasti vývoja výrobkov. CAD CAE FEA. Projektová podpora, vzdelávacie služby a 3D vizualizácie výrobkov.

www.tech-con.sk