Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je sobota, 18. október 2014, Lukáš, zajtra Kristián

Surf.sk Počítače, Internet Grafika, Design CAD software

CAD software

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie CAD software.

Nájdených: 23 stránok pre CAD software

1 2 3

Range Software

Range Software

Softvér pre inžinierske simulácie. Metóda konečných prvkov. Prestup tepla, radiácia, napäťová analýza, prúdenie poróznym prostredím.

www.range-software.com/?lang=ln2

Odis studio

Odis studio

Grafické a architektonické štúdio ponúkajúce tvorbu kompletnej projektovej dokumentácie, grafiky, vizualizácii, animácií, reklám, modelov, vektorovej a bitmapovej grafiky, log, marketingových podkladov, vizitiek.

www.odistudio.eu

CAD Wiki.cz - CAD fórum

CAD Wiki.cz - CAD fórum

CAD wiki je interaktívna webová služba pre jednoduchú a rýchlu tvorbu, dopĺňanie a editáciu textov, návodov, postupov a príručiek z oblasti CAD, projektovania a počítačového konštruovania.

www.cadwiki.cz

Bentley.com - sofware pre svetovú infraštruktúru

Bentley.com - sofware pre svetovú infraštruktúru

Bentley Systems je vedúcim dodávateľom softwarových technológií pre tvorbu, úpravu, správu, vizualizáciu a distribúciu architektonických a inžinierskych informácií, ktoré vznikajú v priebehu životného cyklu stavebných a inžinierskych objektov.

www.bentley.com/cs-cz

3D skenovanie a modelovanie

3D skenovanie a modelovanie

Zaoberáme sa tvorbou 3D modelov fotogrametrickým a terestrickým laserovým skenovaním. Realizujeme pre vás služby ako geodetické merania, 3D skenovanie, 3D mapovanie, 3D modelovanie, panoramatické snímkovanie, Informačné modely budov (BIM), 3D vizuali

scanstudio.sk

CAD programy pre každého

CAD programy pre každého

Prinášame Vám širokú ponuku softvéru pre architektov, stavebníctvo a strojárenstvo. Slovenská alebo česká lokalizácia u väčšiny programov, kompletné zastrešenie návrhov od nákresov cez 3D zobrazovanie, vizualizácie a animácie.

cadzone.sk

TENDER MEDIA GROUP, s.r.o.

TENDER MEDIA GROUP, s.r.o.

UAV / Dron – letecké práce a služby, Digitalizácia 2D a 3D objektov,ortofotomapy, vizualizácie, letecká digitalizácia a monitorning, postprocesing, geodetická činnosť

www.tendermediagroup.sk

Konstrukta-sk

Konstrukta-sk

Ponúkame služby a poradenstvo v oblasti strojárstva. Zákazníkovi prinášame širokú ponuku komplexných služieb ako sú príprava a vypracovanie technických návrhov, priemyselný dizajn, grafické a kresličské práce, pevnostné výpočty, reverzný inžiniering

www.konstrukta-sk.com

ViaCAD a Shark pro 2D i 3D

ViaCAD a Shark pro 2D i 3D

CAD programy ViaCAD a Shark nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní zaměřit se na samotný návrh a ne na program. Nabízí cenově dostupné řešení pro 2D kreslení, 3D modelování a vizualizace i plynulé přechody z 2D do 3D.

www.shark3d.cz

SketchUp | C-Engineering

SketchUp | C-Engineering

Kurzy SketchUp, školenia softwaru 3d modelovania v priestore. Predaj podpora Sketch Up online. Všetky informácie práve u nás pripravené pre Vás.

www.sketchupkurzy.sk