Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk    Počítače, Internet    Internet a WWW    Internetové firmy    Vizitka: 090-233

Investice a podnikání v Gruzii

www.investicegruzie.cz

Poskytujeme služby firemní poradenství při vstupu na dynamicky se rozvíjející trh Gruzie a jejího hlavního města Tbilisi, průzkum trhu a navazovaní obchodních kontaktů, pomoc českým exportérům při vstupu na gruzínský trh v rámci obchodního zastoupení a na další trhy sousedních států jako je Arménie nebo Ázerbájdžán. Využití zón volného obchodu a logistických tras s návazností na hedvábnou stezku mezi Asii a Evropou.

kategórie: Internetové firmy
tagy: investície, firmy
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

GruzinskeFirmy.cz

Nabízíme rychlé a pohodlné založení nové společnosti v Gruzii se sídlem na vybraných adresách v hlavním městě Tbilisi. Vedle založení nové gruzínské společnosti typu s.r.o. nabízíme k prodeji již založené firmy ready made.

http://www.gruzinskefirmy.cz
Virtuální sídlo firmy

Poskytujeme sídlo firmy a služby virtuální kanceláře na různých adresách v Praze a v České republice. Služba sídlo firmy nebo místo podnikání je vždy doplněná o balíček služeb jako je příjem pošty a její přeposílání nebo skenování.

http://www.virtualnisidlofirmy.cz
Účetnictví a daňové poradenství

Věnujte se svému podnikání, účetnictví, termíny a daně nechte na nás. Nabídka účetních služeb je jak pro malé a střední firmy, tak pro jednotlivce se sídlem po celé České republice.

http://www.ucto-zlato.cz
Podnikáme s Čínou.sk - komplexné služby zamerané na čínsky trh

Biznis portál prinášajúci aktuálne informácie potrebné pre lepšiu orientáciu v podnikaní na čínskom trhu, monitoring zahraničných správ o čínskej ekonomike a podnikoch. Komplexné služby zamerané na čínsky trh - poradenstvo a podpora.

http://www.podnikamescinou.sk
Be Better.sk - poradenské služby pri podnikaní

Spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných poradenských služieb pri podnikaní. Hlavnou činnosťou nášho pôsobenia je poskytovanie komplexného podnikového poradenstva.

http://www.bebetter.sk

Odporučte www.investicegruzie.cz známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.investicegruzie.cz

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.investicegruzie.cz

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*