Internet a WWW

Zahraj si online športové manažérske hry na PowerPlay Manager úplne zadarmo. Prihlás sa do hokeja, tenisu, futbalu alebo ďalších športov a hraj proti manažérom z celého sveta.

http://www.powerplaymanager.com/

VirtueMart je on-line obchod zdarma, pre redakčný systém Joomla a Mambo. Môžete ich prevádzkovať ako on-line obchod, prípadne ako katalóg tovaru pre váš web. Na stránkach nájdete aj wallpapers rozcestník zdarma, pridanie odkazov.

http://www.obchod-virtuemart.cz/

Porovnávanie cien produktov v internetových obchodoch.

http://www.najdicenu.sk/
Top 8x

Tvorba web stránok, tvorba www stránok a web design. Vytvoríme aj internetový obchod. Web stránky či internetový obchod si môžete zadarmo vyskúšať. Optimalizácia pre vyhľadávače, tvorba web stránok, vytvorenie stránky, web design, tvorba www stránok.

http://www.irisoft.sk/

Portál zábavy a informácii, kde nájdeš všetko čo hľadáš. Správy, počasie, kurzy, TV program, rádio, zvonenia na mobil a iné.

http://www.cohladas.sk/

Online záložky je služba, vďaka ktorej si môžete ukladať odkazy a záložky na svoje obľúbené internetové stránky a mať ich tak prístupné z akéhokoľvek počítača, kedykoľvek a kdekoľvek na svete.

http://www.mojelinky.com/
Top 1x

Denná dávka noviniek zo sveta IT, techniky, hier, vedy a biznisu.

http://kusi.sk/

Tvorba www stránok, optimalizácia pre vyhľadávače, internetový marketing, web analýza, bezpečnostný audit, grafické návrhy.

http://www.wsolutions.sk/

Enterprise webhosting od 39 Sk. Doména zadarmo. Priestor až 10 GB pre stránky, email alebo databázy. Php, mySql, emaily, webmail, outlook, ftp neobmedzene.

http://www.hotwire.sk/

HTML kódy pre stránky alebo blogy.

http://www.kody-html.cz.tl/

Stránka na ktorej nájdete mnoho spôsobov ako si privyrobiť cez internet a nájdete tu aj spôsoby ktoré ešte niesu známe.

http://prasule.eu/

Tvorba internetových web stránok, programovanie web aplikácií, optimalizácia pre vyhľadávače, správa reklamných kampaní, písanie a preklad textov pre web, správa web stránky.

http://mineto.sk/