Telekomunikačná technika

Realizujeme kabelážne systémy od jednoduchých LAN sietí až po komplexné štruktúrované kabeláže, dodávku výpočtovej a telekomunikačnej techniky. Vývoj a výroba zákazkovej elektroniky a softvérov. Predaj a montáž systémov pre GPS monitoring vozidiel.

http://www.allnis.sk/

WebInfo Slovakia - firma zaoberajúca sa počítačovou a webovou technológiou, predajom a servisom telekomunikačnej, kancelárskej, audio a video techniky.

http://www.webinfo.sk/

Najpoužívanejšieho a najznámejšieho program pre komunikáciu po internete a to je program Skype. Umožňuje komunikáciu prostredníctvom textu, zvuku ale aj obrazu. Ponúkame vám rôzne verzie tohto programu, Možnosť jeho stiahnutia a veľa zaujímavostí.

http://skype.i-software.sk/

Všetko o mobilnej komunikácii na jednom mieste.

http://smartmobil.eu/

Slovenský webový portál o Windows Phone 8

http://web.wpportal.eu/

Predaj a montáž digitálnych satelitných komponentov všetkých modulácií (DVB-S, DVB-T,) a poradenstvo pri výbere vhodného satelitného prijímača ako aj komponentov. Ďalej ponúkame opravy a údržbu existujúcich satelitných anténnych rozvodov.

http://www.montaz-satelitov.sk/

Široká škála produktov a služieb z oblasti elektrotechniky, elektroniky, zabezpečenia, informačných technológií, sieťovej komunikácie a programovania.

http://www.net4all.sk/

Montáž špeciálnych telekomunikačných a dátových zariadení Lantel s.r.o. 488 Lieskovská cesta 960 01 Zvolen info@lantel.sk Lantel s.r.o. 488 Lieskovská cesta 960 01 Zvolen info@lantel.sk

http://lantel.sk/