Virtuálna realita

Panorámy a virtuálne prezentácie miest, obcí a regiónov Slovenska. Vysoko interaktívna forma virtuálneho cestovania.

http://www.virtualtravel.sk/

Ponúkame vám herný priestor na našich CS serveroch.

http://www.cscs.onhost.sk/

Stranka herneho protalu GAmedroid, sekcia Counter-Strike 1.6. Garantujeme vam skvelu zabavu na nasich serveroch. Fun, Jailbreak, Dust 2 only, Surf Zombie a mnoho dalsich.

http://cs.gamedroid.eu/

Na tejto stránke môžete hrať rôzne medzinárodne turnaje.

http://www.nhl09ms.estranky.sk/

Chcete všem ukázat, jak to u Vás vypadá? Chcete, aby Vaši návštěvníci přišli do důvěrně známého prostředí? Virtuální prohlídky jsou pro Vás to pravé. Ukažte světu, jak to u Vás vypadá v 3D formátu.

http://www.panopro.cz/

Grafické práce, virtuálna prehliadka, virtuálna 360° panoráma, virtual tour, fotografia, vypracovane montážnych návodov.

http://www.aktualart.sk/

Tento web je urceny vsetkym tym co maju radi klikacky, autosurfi, buxovky a ine systemy podobneho charakteru + tu najdete aj par veci zameranych na tazbu najznamejsej CRIPTO meny - Bitcoin(BTC). Vsetko na stranke mam odskusane.

http://kerklix.webnode.sk/

Predaj a distribúcia PC hier pomocou Steam, Origin a uPlay klúčov.

http://kodigames.sk/index.php?route=common/home

Máte fungujúcu web stránku a chcete, aby sa zobrazovala vyššie vo výsledkoch vyhľadávania popredných vyhľadávačov na Slovensku ako napr. vyhľadávač Google ? To je našim cieľom.

http://cashbackv1.eu/seo-optimalizacia

Sme najväčšia prevádzka s virtuálnou realitou na Strednom Slovensku. Používame 3 zariadenia HTC VIVE. Zabavia sa u nás deti aj dospelí, organizujeme teambuildingy a chodíme aj na externé eventy. Ponúkame zážitky za hranicami reality! :)

http://www.virtualnarealita-za.sk/