Bezpečnosť

Naša stránka sa venuje čistote pc a to od antivírusov, antispywareov cez hdd až po registre systému windows s výberom účinného software-u.

http://cistepc.wz.cz/

Komplexné služby v oblasti zabezpečovacích systémov (aj bezdrôtových), kamerových bezpečnostných systémov s digitálnym nahrávaním do PC.

http://www.teletrans-rj.sk/

Špecializovaný distribútor, systémový integrátor a dodávateľ systémov el. zabezpečenia v ČR/SR. Komplexné zabezpečenie objektov EZS, EPS, ACCESS, EKV, CCTV, EAS, monitorovanie po LAN/WAN, projekcie, školenie.

http://www.adiglobal.cz/

Vývoj, výroba a montáž elektroniky, dochádzkových, prístupových, identifikačných a zabezpečovacích systémov (identifikační karty, čipy, kľúčenky), identifikácia a kontrola pohybu osôb, ovládanie cez PC (internet/intranet), on-line spracovanie.

http://www.elvi.cz/

Satelitná ochrana vozidiel, elektronické knihy jázd a asistenčné služby.

http://www.spacelab.sk/

Poradenstvo v oblasti bezpečnosti informačných systémov. Návrh a realizácia počítačových sietí, analýza rizík, audit a penetračné testy sietí.

http://www.covert-rampart.com/

Ľahké a prehľadné ovládanie v českom a slovenskom jazyku, rýchlosť, spoľahlivosť. To je dôvod, prečo si antivir NOD našiel cestu medzi bežných užívateľov.

http://nod.anti-virus.cz/

Chráňte svoje súkromie, ochráni vaše dáta a chráni vás úplne zadarmo. Je rýchly, spoľahlivý a je jednoduchý. Zobrazí vašu IP adresu. Mnoho ľudí surfuje na internete v ilúzii, že ich kroky na internete sú chránené a anonymné. Bohužiaľ to tak nie je.

http://www.proxyserver.sk/

Web zameraný na pentesting wifi technológií, crack hesiel, hardware hacking, etický hacking, novinky a aplikácie.

http://airdump.cz/

Správa linxuových serverov, kamerové systémy, počítačové siete a servis PC.

http://www.it-tech.sk/

Bezpečnostná firma vykonávajúca všetky druhy penetračných testov, detailné bezpečnostné audity webových aplikácií a webových serverov, lokálné systémové bezpečnostné audity, audity bezdrôtových "wifi" sietí, audity a bezpečný návrh VOIP.

http://www.nethemba.sk/

eOpen - poskytujeme licenčné poradenstvo na produkty Microsoft, legalizáciu a predaj softvéru, IT konzultácie a školenia Windows XP, Vista a MS Office. Externé lektorské služby a vývoj databázových aplikácií.

http://www.eopen.sk/

Ochrana osobných údajov podľa zákona č. 428/2002, 90/2005 Z.z.. Bezpečnostný projekt ochrany osobných údajov, konzultácie a školenie zodpovednej osoby.

http://www.informacnabezpecnost.sk/

Komplexné služby v oblasti identifikačných technológií, kde všetky systémy a aplikácie vlastnými prostriedkami vyvíja, vyrába, inštaluje a servisuje. Taktiež evidencia dochádzky, zabezpečenie a parkovacie systémy.

http://www.id-karta.sk/

Vzdialená správa a ochrana PC, obnova OS.

http://hddguarder.sk/